Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
ApS KBUS 8 NR.2653
APS
Bankrupt
CVR 10981948
Dronninggårds Alle 56, 2840
Holte
Est. 1987 · 38 years old
— employees
Overvåg
Share
Denmark
/
Companies
/
/
ApS KBUS 8 NR.2653
Overview
Financials
People & ownership
Related companies
Loading company…
ApS KBUS 8 NR.2653 er dansk APS med hjemsted i Holte. Stiftet i 1987.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
-0M
-1M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
ApS KBUS 8 NR.2653
CVR number
10981948
Legal form
Anpartsselskab
NACE code
Founded
1. juli 1987 · 38 years
Share capital
DKK 80.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in Søllerød
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på ApS KBUS 8 NR.2653?
ApS KBUS 8 NR.2653 er registreret hos CVR / Virk under CVR 10981948.
Hvor har ApS KBUS 8 NR.2653 hovedsæde?
ApS KBUS 8 NR.2653s registrerede adresse er Dronninggårds Alle 56.
More on ApS KBUS 8 NR.2653
Financials & key figures →
Revenue, EBITDA, balance sheet and 5-year trend
People & ownership →
Management, board and shareholder breakdown
Related companies →
Corporate hierarchy, parent and subsidiary network
Signatory rights
Selskabet tegnes af en direktør
Contact
Address
Dronninggårds Alle 56, 2840
Holte