Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
A/S Pse 10 NR. 1562
A/S
Dissolved
CVR 12758480
Amagertorv 21, 1160
København K
Est. 1989 · 37 years old
— ansatte
Overvåg
Share
Denmark
/
Companies
/
/
A/S Pse 10 NR. 1562
Overview
Financials
People & ownership
Related companies
Loading company…
A/S Pse 10 NR. 1562 er dansk A/S med hjemsted i København K. Stiftet i 1989.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
0M
0M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
A/S PSE 10 NR. 1562
CVR number
12758480
Legal form
Aktieselskab
NACE code
Founded
1. januar 1989 · 37 years
Share capital
DKK 300.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in København
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på A/S Pse 10 NR. 1562?
A/S Pse 10 NR. 1562 er registreret hos CVR / Virk under CVR 12758480.
Hvor har A/S Pse 10 NR. 1562 hovedsæde?
A/S Pse 10 NR. 1562s registrerede adresse er Amagertorv 21.
More on A/S Pse 10 NR. 1562
Financials & key figures →
Revenue, EBITDA, balance sheet and 5-year trend
People & ownership →
Management, board and shareholder breakdown
Related companies →
Corporate hierarchy, parent and subsidiary network
Signatory rights
Selskabet tegnes af 2 medlemmer af bestyrelsen i forening, af en direktør alene eller af bestyrelsesformanden alene
Address
Amagertorv 21, 1160
København K