Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
ApS SKINWEAR, STRØGET
APS
Bankrupt
CVR 13241384
Bernstorffsvej 37, 2900
Hellerup
Est. 1989 · 37 years old
— employees
Overvåg
Share
Denmark
/
Companies
/
/
ApS SKINWEAR, STRØGET
Overview
Financials
People & ownership
Related companies
Loading company…
ApS SKINWEAR, STRØGET er dansk APS med hjemsted i Hellerup. Stiftet i 1989.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
-0M
-1M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
ApS SKINWEAR, STRØGET
CVR number
13241384
Legal form
Anpartsselskab
NACE code
Founded
1. juni 1989 · 37 years
Share capital
DKK 300.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in Gentofte
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på ApS SKINWEAR, STRØGET?
ApS SKINWEAR, STRØGET er registreret hos CVR / Virk under CVR 13241384.
Hvor har ApS SKINWEAR, STRØGET hovedsæde?
ApS SKINWEAR, STRØGETs registrerede adresse er Bernstorffsvej 37.
More on ApS SKINWEAR, STRØGET
Financials & key figures →
Revenue, EBITDA, balance sheet and 5-year trend
People & ownership →
Management, board and shareholder breakdown
Related companies →
Corporate hierarchy, parent and subsidiary network
Signatory rights
Selskabet tegnes af bestyrelsens og direktionens medlemmer hver for sig.
Contact
Address
Bernstorffsvej 37, 2900
Hellerup