Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
JL BEDRE BOLIG ApS
APS
Bankrupt
CVR 18945487
Gammelmosevej 123, 2800
Kongens Lyngby
Est. 1995 · 30 years old
— employees
Overvåg
Share
Denmark
/
Companies
/
/
JL BEDRE BOLIG ApS
Overview
Financials
People & ownership
Related companies
Loading company…
JL BEDRE BOLIG ApS er dansk APS med hjemsted i Kongens Lyngby. Stiftet i 1995.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
-0M
-1M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
JL BEDRE BOLIG ApS
CVR number
18945487
Legal form
Anpartsselskab
NACE code
Founded
1. november 1995 · 30 years
Share capital
DKK 200.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in Gladsaxe
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på JL BEDRE BOLIG ApS?
JL BEDRE BOLIG ApS er registreret hos CVR / Virk under CVR 18945487.
Hvor har JL BEDRE BOLIG ApS hovedsæde?
JL BEDRE BOLIG ApSs registrerede adresse er Gammelmosevej 123.
More on JL BEDRE BOLIG ApS
Financials & key figures →
Revenue, EBITDA, balance sheet and 5-year trend
People & ownership →
Management, board and shareholder breakdown
Related companies →
Corporate hierarchy, parent and subsidiary network
Signatory rights
Selskabet tegnes af een direktør.
Contact
Address
Gammelmosevej 123, 2800
Kongens Lyngby