Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
Lootbox.dk
ENK
Active
Reklamebeskyttelse
CVR 26540844
Storegade 9A, 4780
Stege
Webportaler
·
NACE 631200
Est. 2002 · 24 years old
0 employees
Overvåg
Share
Denmark
/
Companies
/
Webportaler
/
Lootbox.dk
Overview
Financials
People & ownership
Related companies
Loading company…
Lootbox.dk er dansk ENK med hjemsted i Stege, som opererer i Webportaler-sektoren. Stiftet i 2002.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
-0M
-1M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
Lootbox.dk
CVR number
26540844
Legal form
Enkeltmandsvirksomhed
NACE code
631200 ·
Webportaler
Founded
1. april 2002 · 24 years
Share capital
—
Employees
0
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Contact
Address
Storegade 9A, 4780
Stege
Reklamebeskyttelse
Aktiv — fravalgt markedsføringsbrug
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in Webportaler
Companies in Vordingborg
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på Lootbox.dk?
Lootbox.dk er registreret hos CVR / Virk under CVR 26540844.
Hvor har Lootbox.dk hovedsæde?
Lootbox.dks registrerede adresse er Storegade 9A.
More on Lootbox.dk
Financials & key figures →
Revenue, EBITDA, balance sheet and 5-year trend
People & ownership →
Management, board and shareholder breakdown
Related companies →
Corporate hierarchy, parent and subsidiary network