Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
ASX 3323 ApS
APS
Bankrupt
CVR 70515415
Nordrevej 1, 8700
Horsens
Est. 1982 · 43 years old
— ansatte
Overvåg
Share
Danmark
/
Virksomheder
/
/
ASX 3323 ApS
Overblik
Regnskaber
Personer & ejerskab
Relaterede virksomheder
Loading company…
ASX 3323 ApS er dansk APS med hjemsted i Horsens. Stiftet i 1982.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
0M
0M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
ASX 3323 ApS
CVR number
70515415
Legal form
Anpartsselskab
NACE code
Founded
22. december 1982 · 43 years
Share capital
DKK 80.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in Horsens
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på ASX 3323 ApS?
ASX 3323 ApS er registreret hos CVR / Virk under CVR 70515415.
Hvor har ASX 3323 ApS hovedsæde?
ASX 3323 ApSs registrerede adresse er Nordrevej 1.
Mere om ASX 3323 ApS
Regnskaber & nøgletal →
Omsætning, EBITDA, balance og 5-års udvikling
Personer & ejerskab →
Ledelse, bestyrelse og ejerfordeling
Relaterede virksomheder →
Koncernstruktur, moder- og datterselskabsnetværk
Signatory rights
Selskabet tegnes af en direktør alene
Address
Nordrevej 1, 8700
Horsens