Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
DANSK FORBRÆNDINGSTEKNIK ApS
APS
Dissolved
CVR 71218716
Bygaden 42, 7173
Vonge
Est. 1982 · 43 years old
— ansatte
Overvåg
Share
Denmark
/
Companies
/
/
DANSK FORBRÆNDINGSTEKNIK ApS
Overview
Financials
People & ownership
Related companies
Loading company…
DANSK FORBRÆNDINGSTEKNIK ApS er dansk APS med hjemsted i Vonge. Stiftet i 1982.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
0M
0M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
DANSK FORBRÆNDINGSTEKNIK ApS
CVR number
71218716
Legal form
Anpartsselskab
NACE code
Founded
15. august 1982 · 43 years
Share capital
DKK 80.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in Vonge
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på DANSK FORBRÆNDINGSTEKNIK ApS?
DANSK FORBRÆNDINGSTEKNIK ApS er registreret hos CVR / Virk under CVR 71218716.
Hvor har DANSK FORBRÆNDINGSTEKNIK ApS hovedsæde?
DANSK FORBRÆNDINGSTEKNIK ApSs registrerede adresse er Bygaden 42.
More on DANSK FORBRÆNDINGSTEKNIK ApS
Financials & key figures →
Revenue, EBITDA, balance sheet and 5-year trend
People & ownership →
Management, board and shareholder breakdown
Related companies →
Corporate hierarchy, parent and subsidiary network
Signatory rights
Selskabet tegnes af et medlem af bestyrelsen i forening med en direktør eller af den samlede bestyrelse
Address
Bygaden 42, 7173
Vonge