Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
ORTVED AUTOOPRETNING ApS
APS
Dissolved
CVR 78910216
Roskildevej 446, 4100
Ringsted
Est. 1985 · 41 years old
— ansatte
Overvåg
Share
Denmark
/
Companies
/
/
ORTVED AUTOOPRETNING ApS
Overview
Financials
People & ownership
Related companies
Loading company…
ORTVED AUTOOPRETNING ApS er dansk APS med hjemsted i Ringsted. Stiftet i 1985.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
0M
0M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
ORTVED AUTOOPRETNING ApS
CVR number
78910216
Legal form
Anpartsselskab
NACE code
Founded
30. juni 1985 · 41 years
Share capital
DKK 80.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in Ringsted
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på ORTVED AUTOOPRETNING ApS?
ORTVED AUTOOPRETNING ApS er registreret hos CVR / Virk under CVR 78910216.
Hvor har ORTVED AUTOOPRETNING ApS hovedsæde?
ORTVED AUTOOPRETNING ApSs registrerede adresse er Roskildevej 446.
More on ORTVED AUTOOPRETNING ApS
Financials & key figures →
Revenue, EBITDA, balance sheet and 5-year trend
People & ownership →
Management, board and shareholder breakdown
Related companies →
Corporate hierarchy, parent and subsidiary network
Signatory rights
Selskabet tegnes af direktionen
Contact
Address
Roskildevej 446, 4100
Ringsted
Phone
+45 5752 8160