Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
LEIF HANSEN MARKETING ApS
APS
Dissolved
CVR 11526233
Frederiksborggade 3, 1360
København K
Est. 1987 · 38 years old
— ansatte
Overvåg
Share
Danmark
/
Virksomheder
/
/
LEIF HANSEN MARKETING ApS
Overblik
Regnskaber
Personer & ejerskab
Relaterede virksomheder
Loading company…
LEIF HANSEN MARKETING ApS er dansk APS med hjemsted i København K. Stiftet i 1987.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
0M
0M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
LEIF HANSEN MARKETING ApS
CVR number
11526233
Legal form
Anpartsselskab
NACE code
Founded
1. november 1987 · 38 years
Share capital
DKK 80.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in København
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på LEIF HANSEN MARKETING ApS?
LEIF HANSEN MARKETING ApS er registreret hos CVR / Virk under CVR 11526233.
Hvor har LEIF HANSEN MARKETING ApS hovedsæde?
LEIF HANSEN MARKETING ApSs registrerede adresse er Frederiksborggade 3.
Mere om LEIF HANSEN MARKETING ApS
Regnskaber & nøgletal →
Omsætning, EBITDA, balance og 5-års udvikling
Personer & ejerskab →
Ledelse, bestyrelse og ejerfordeling
Relaterede virksomheder →
Koncernstruktur, moder- og datterselskabsnetværk
Signatory rights
Selskabet tegnes af en direktør
Address
Frederiksborggade 3, 1360
København K