Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
DBE HOLDING ApS
APS
Dissolved
CVR 12000634
Carlsbergvej 2, 3400
Hillerød
Est. 1988 · 38 years old
— ansatte
Overvåg
Share
Danmark
/
Virksomheder
/
/
DBE HOLDING ApS
Overblik
Regnskaber
Personer & ejerskab
Relaterede virksomheder
Loading company…
DBE HOLDING ApS er dansk APS med hjemsted i Hillerød. Stiftet i 1988.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
0M
0M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
DBE HOLDING ApS
CVR number
12000634
Legal form
Anpartsselskab
NACE code
Founded
1. marts 1988 · 38 years
Share capital
DKK 80.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in Hillerød
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på DBE HOLDING ApS?
DBE HOLDING ApS er registreret hos CVR / Virk under CVR 12000634.
Hvor har DBE HOLDING ApS hovedsæde?
DBE HOLDING ApSs registrerede adresse er Carlsbergvej 2.
Mere om DBE HOLDING ApS
Regnskaber & nøgletal →
Omsætning, EBITDA, balance og 5-års udvikling
Personer & ejerskab →
Ledelse, bestyrelse og ejerfordeling
Relaterede virksomheder →
Koncernstruktur, moder- og datterselskabsnetværk
Signatory rights
Selskabet tegnes af en direktør
Address
Carlsbergvej 2, 3400
Hillerød