Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
KRØYERS GÅRD ApS
APS
Bankrupt
CVR 12514336
Industriparken 17-19, 4800
Nykøbing F
Est. 1988 · 37 years old
— ansatte
Overvåg
Share
Danmark
/
Virksomheder
/
/
KRØYERS GÅRD ApS
Overblik
Regnskaber
Personer & ejerskab
Relaterede virksomheder
Loading company…
KRØYERS GÅRD ApS er dansk APS med hjemsted i Nykøbing F. Stiftet i 1988.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
0M
0M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
KRØYERS GÅRD ApS
CVR number
12514336
Legal form
Anpartsselskab
NACE code
Founded
1. august 1988 · 37 years
Share capital
DKK 80.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in Nykøbing F.
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på KRØYERS GÅRD ApS?
KRØYERS GÅRD ApS er registreret hos CVR / Virk under CVR 12514336.
Hvor har KRØYERS GÅRD ApS hovedsæde?
KRØYERS GÅRD ApSs registrerede adresse er Industriparken 17-19.
Mere om KRØYERS GÅRD ApS
Regnskaber & nøgletal →
Omsætning, EBITDA, balance og 5-års udvikling
Personer & ejerskab →
Ledelse, bestyrelse og ejerfordeling
Relaterede virksomheder →
Koncernstruktur, moder- og datterselskabsnetværk
Signatory rights
Selskabet tegnes af en direktør
Address
Industriparken 17-19, 4800
Nykøbing F