Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
Enghave Teknik A/S
A/S
Bankrupt
CVR 16307432
Industrivænget 40, 3400
Hillerød
Est. 1977 · 49 years old
— ansatte
Overvåg
Share
Danmark
/
Virksomheder
/
/
Enghave Teknik A/S
Overblik
Regnskaber
Personer & ejerskab
Relaterede virksomheder
Loading company…
Enghave Teknik A/S er dansk A/S med hjemsted i Hillerød. Stiftet i 1977.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
0M
0M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
ENGHAVE TEKNIK A/S
CVR number
16307432
Legal form
Aktieselskab
NACE code
Founded
1. februar 1977 · 49 years
Share capital
DKK 500.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in Hillerød
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på Enghave Teknik A/S?
Enghave Teknik A/S er registreret hos CVR / Virk under CVR 16307432.
Hvor har Enghave Teknik A/S hovedsæde?
Enghave Teknik A/Ss registrerede adresse er Industrivænget 40.
Mere om Enghave Teknik A/S
Regnskaber & nøgletal →
Omsætning, EBITDA, balance og 5-års udvikling
Personer & ejerskab →
Ledelse, bestyrelse og ejerfordeling
Relaterede virksomheder →
Koncernstruktur, moder- og datterselskabsnetværk
Signatory rights
Selskabet tegnes af en direktør alene eller af den samlede bestyrelse
Address
Industrivænget 40, 3400
Hillerød