Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
HH MULTIBYG ApS
APS
In liquidation
CVR 30201515
Gødstrupvej 94, 7400
Herning
Murere
·
NACE 439910
Est. 2007 · 19 years old
— employees
Overvåg
Share
Denmark
/
Companies
/
Murere
/
HH MULTIBYG ApS
Overview
Financials
People & ownership
Related companies
Loading company…
HH MULTIBYG ApS er dansk APS med hjemsted i Herning, som opererer i Murere-sektoren. Stiftet i 2007.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
-0M
-1M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
HH MULTIBYG ApS
CVR number
30201515
Legal form
Anpartsselskab
NACE code
439910 ·
Murere
Founded
17. januar 2007 · 19 years
Share capital
DKK 125.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in Murere
Companies in Herning
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på HH MULTIBYG ApS?
HH MULTIBYG ApS er registreret hos CVR / Virk under CVR 30201515.
Hvor har HH MULTIBYG ApS hovedsæde?
HH MULTIBYG ApSs registrerede adresse er Gødstrupvej 94.
More on HH MULTIBYG ApS
Financials & key figures →
Revenue, EBITDA, balance sheet and 5-year trend
People & ownership →
Management, board and shareholder breakdown
Related companies →
Corporate hierarchy, parent and subsidiary network
January – December
Signatory rights
Selskabet tegnes af likvidator alene.
Contact
Address
Gødstrupvej 94, 7400
Herning