Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
BRIAN JACOBSEN ApS
APS
Dissolved
CVR 76383014
Belsager 44, 2670
Greve
Est. 1984 · 41 years old
— ansatte
Overvåg
Share
Danmark
/
Virksomheder
/
/
BRIAN JACOBSEN ApS
Overblik
Regnskaber
Personer & ejerskab
Relaterede virksomheder
Loading company…
BRIAN JACOBSEN ApS er dansk APS med hjemsted i Greve. Stiftet i 1984.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
EBITDA — year on year
DKK millions
0M
0M
0M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
—
—
Company information
Legal name
BRIAN JACOBSEN ApS
CVR number
76383014
Legal form
Anpartsselskab
NACE code
Founded
1. november 1984 · 41 years
Share capital
DKK 80.000
Employees
—
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in Greve
All Denmark companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er CVR-nummeret på BRIAN JACOBSEN ApS?
BRIAN JACOBSEN ApS er registreret hos CVR / Virk under CVR 76383014.
Hvor har BRIAN JACOBSEN ApS hovedsæde?
BRIAN JACOBSEN ApSs registrerede adresse er Belsager 44.
Mere om BRIAN JACOBSEN ApS
Regnskaber & nøgletal →
Omsætning, EBITDA, balance og 5-års udvikling
Personer & ejerskab →
Ledelse, bestyrelse og ejerfordeling
Relaterede virksomheder →
Koncernstruktur, moder- og datterselskabsnetværk
Signatory rights
Selskabet tegnes af en direktør alene
Address
Belsager 44, 2670
Greve