Skip to content
Riskpilot
← Tilbage til søgning
Log ind
Få fuld adgang
Förvaltnings AB IC
AB
Dissolved
Org 5565411971
Est. 1997 · 29 years old
0 ansatte
Overvåg
Share
Sverige
/
Virksomheder
/
/
Förvaltnings AB IC
Overblik
Regnskaber
Personer & ejerskab
Relaterede virksomheder
Loading company…
Förvaltnings AB IC er svensk AB. Stiftet i 1997 har 0 medarbejdere.
Omsætning
—
EBITDA-margin
—
Nettoresultat
—
0 ansatte
EBITDA — year on year
SEK millions
0M
0M
0M
-1M
-1M
Key figures
Annual report
Revenue
—
—
EBITDA
—
—
Net profit
—
—
Total assets
—
—
Equity
—
—
Employees
0
—
Company information
Legal name
Förvaltnings AB IC
Org number
5565411971
Legal form
Aktiebolag
NACE code
Founded
10 april 1997 · 29 years
Share capital
—
Employees
0 (FTE)
VAT registered
No
Audit selected
No
Last report
—
Financial year
January – December
Risika for professionals
Risika provides regulated workflow tools for finance, procurement and compliance teams that need monitoring, alerts and an API.
Visit risika.com
Explore
Companies in
Companies in
All Sweden companies
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er Org-nummeret på Förvaltnings AB IC?
Förvaltnings AB IC er registreret hos Bolagsverket / SCB under Org 5565411971.
Hvem er administrerende direktør i Förvaltnings AB IC?
Ernst Bertil Konrad Pokorny er administrerende direktør i Förvaltnings AB IC, i rollen siden 2023.
Mere om Förvaltnings AB IC
Regnskaber & nøgletal →
Omsætning, EBITDA, balance og 5-års udvikling
Personer & ejerskab →
Ledelse, bestyrelse og ejerfordeling
Relaterede virksomheder →
Koncernstruktur, moder- og datterselskabsnetværk
Company purpose
Bolaget skall äga och förvalta fast och lös egendom företrädesvis värdepapper ävensom idka därmed förenlig verksamhet.
Address